کاربران

در این قسمت شما می‌توانید تمام دستگاه‌هایی که اپلیکیشن‌تان را نصب کرده‌اند مشاهده نمایید. ویژگی منحصر به فرد چابک این است که هر کاربر را به تفکیک دستگاه‌های او نمایش می‌دهد. بنابراین شما در صفحه کاربران می‌توانید تمام دستگاه‌های یک کاربر را مشاهده و کنترل کنید. علاوه بر این، در این صفحه می‌توانید به دستگاه کاربر پیام ارسال کنید، جزئیات کاربر و دستگاه او را مشاهده کنید،‌ نوتیفیکیشن تست کنید و دستگاه او را حذف کنید.


شما از طریق عدد روی تب کاربران در منو، می‌توانید تعداد کاربران فعال آن روز خود را مشاهده کنید. در تب کاربران پایین هر کارت از دستگاه‌های کاربرانتان ۵ گزینه برای کلیک وجود دارد که به توضیح هر یک از آن‌ها می‌پردازیم:

عکس مربوطه


ارسال پیام

از این طریق پیام (از صندوق پیام چابک) خود را به هر کدام از دستگاه‌های کاربرتان ارسال کنید. عکس مربوطه


جزئیات کاربر

در اینجا شما می‌توانید جزئیات عضویت کاربرتان را همراه با آمار فعالیت او در اپلیکیشن مشاهده کنید. علاوه بر آن، تمام دستگاه‌های یک کاربر و پیام‌هایی که به آن‌ها ارسال کرده‌اید را کنترل کنید. عکس مربوطه

عکس مربوطه عکس مربوطه


جزئیات دستگاه

علاوه بر مشاهده جزئیات هر کاربر شما می‌توانید جزئیات هر دستگاه را هم بررسی کنید و از فعالیت‌ها، اطلاعات مکانی و همینطور تاریخچه‌ی رویداد‌‌‌‌های آن‌ها آگاه شوید. عکس مربوطه


فعالیت‌ها

در این قسمت می‌توانید گزارش کامل دستگاه‌ها را مشاهده کنید. این گزارش شامل جزئیات دستگاه (نوع اینترنت، مدل گوشی، نسخه سیستم‌عامل، اپلیکیشن و چابک)، آمار دستگاه (شروع نصب، کمپین نصب و …)،‌ اطلاعات کاربر، سگمنت، تگ، کانال‌ها، بازدید ساعتی و روزانه و رفتارها است.

عکس مربوطه


اطلاعات مکانی

در این قسمت موقعیت‌های ثبت شده دستگاه را در نقشه و با جزئیات (تاریخ دقیق و مختصات جغرافیایی) در لیست موقعیت‌ها می‌توانید مشاهده کنید.

عکس مربوطه


تاریخچه‌ی رویداد‌‌‌‌ها

در این قسمت تمام رویداد‌های ثبت شده در زمان‌های معین به صورت تاریخچه به ترتیب آمده است.

عکس مربوطه


تست نوتیفیکیشن

با توجه به تنوع دستگاه‌ها، چابک این امکان را فراهم می‌کند که شما از بی عیب و نقص بودن پیام‌های ارسالی‌تان اطمینان یابید. عکس مربوطه


حذف

در صورت نیاز هم می‌توانید هر کدام از دستگاه‌های کاربرانتان را از لیست کاربران حذف کنید. عکس مربوطه


سگمنت


در این بخش می‌توانید سگمنت‌های خود را مدیریت کنید. بدین ترتیب که علاوه بر ایجاد سگمنت جدید می‌توانید لیست سگمنت‌هایی که تا به حال ایجاد کرده‌اید را مشاهده کنید. در دستورات لیست سگمنت می‌توانید هر کدام را برای مشاهده در داشبورد سنجاق و یا حتی حذف کنید. با کلیک بر روی هر کدام از سگمنت‌ها وارد صفحه جزئیات آن خواهید شد.

عکس مربوطه

ایجاد سگمنت

در این بخش می‌توانید کاربران خود را به صورت پیشرفته گروه‌بندی کنید. این کار را می‌توانید با گذاشتن شرط‌های متنوع و متعدد انجام دهید.

به جز شرط‌های پیش‌فرض چابک برای سگمنت، شما می‌توانید براساس رفتار درون برنامه‌ای (مانند خرید درون برنامه‌ای، کامنت، افزودن به علاقه‌مندی‌ها و …) گروه‌بندی را انجام دهید.

عکس مربوطه

نکته: شما علاوه بر اینجا، می‌توانید در صفحه ارسال پیام متنی هم سگمنت ایجاد کنید.

جزئیات سگمنت

در این صفحه شما می‌توانید آی‌دی، زمان ایجاد، نام، تعداد و نمودار روند رشد کاربران سگمنت را مشاهده کنید.

عکس مربوطه