کاربران

در این صفحه شما می‌توانید تمام دستگاه‌هایی که اپلیکیشن‌تان را نصب کرده‌اند مشاهده نمایید. ویژگی منحصر به فرد چابک این است که هر کاربر را به تفکیک دستگاه‌های او نمایش می‌دهد. در بخش دیگر این صفحه می‌توانید با گروه‌بندی پیشرفته چابک یا همان سگمنت، کاربران خود را خود دسته‌بندی کنید.


نکته: شما از طریق عدد روی تب کاربران در منو، می‌توانید تعداد کاربران فعال آن روز خود را مشاهده کنید. همچنین در بالا سمت چپ هر کارت کاربر، شناسه کاربری او نمایش داده شده است:

عکس مربوطهدر این تب می‌توانید به دستگاه کاربر پیام ارسال کنید، جزئیات کاربر و دستگاه او را مشاهده کنید،‌ نوتیفیکیشن تست کنید و دستگاه او را حذف کنید.

ارسال پیام

از این طریق پیام (از صندوق پیام چابک) خود را به هر کدام از دستگاه‌های کاربرتان ارسال کنید. عکس مربوطه


جزئیات کاربر

در اینجا شما می‌توانید جزئیات کاربرتان (زمان عضویت، آمار بازدید، درآمد و پلتفرم‌های کاربر) را همراه با آمار فعالیت او در اپلیکیشن مشاهده کنید. علاوه بر آن، تمام دستگاه‌های یک کاربر و پیام‌هایی که به آن‌ها ارسال کرده‌اید را کنترل کنید. عکس مربوطه

عکس مربوطه عکس مربوطه


جزئیات دستگاه

علاوه بر مشاهده جزئیات هر کاربر شما می‌توانید جزئیات هر دستگاه را هم بررسی کنید و از فعالیت‌ها، اطلاعات مکانی و همینطور تاریخچه‌ی رویداد‌‌‌‌های آن‌ها آگاه شوید. عکس مربوطه


فعالیت‌ها

در این قسمت می‌توانید گزارش کامل دستگاه‌ها را مشاهده کنید. این گزارش شامل جزئیات دستگاه (نوع اینترنت، مدل گوشی، نسخه سیستم‌عامل، اپلیکیشن و چابک)، آمار دستگاه (شروع نصب، کمپین نصب و …)،‌ اطلاعات کاربر، سگمنت، تگ، کانال‌ها، بازدید ساعتی و روزانه و رفتارها است.

عکس مربوطه


اطلاعات مکانی

در این قسمت موقعیت‌های ثبت شده دستگاه را در نقشه و با جزئیات (تاریخ دقیق و مختصات جغرافیایی) در لیست موقعیت‌ها می‌توانید مشاهده کنید.

عکس مربوطه


تاریخچه‌ی رویداد‌‌‌‌ها

در این قسمت تمام رویداد‌های ثبت شده در زمان‌های معین به صورت تاریخچه به ترتیب آمده است.

عکس مربوطه


تست نوتیفیکیشن

با توجه به تنوع دستگاه‌ها، چابک این امکان را فراهم می‌کند که شما از بی عیب و نقص بودن پیام‌های ارسالی‌تان اطمینان یابید. عکس مربوطه


حذف

در صورت نیاز هم می‌توانید هر کدام از دستگاه‌های کاربرانتان را از لیست کاربران حذف کنید. عکس مربوطه


سگمنت


در این بخش می‌توانید سگمنت‌های خود را ایجاد و مدیریت کنید؛ هر کدام را برای مشاهده در داشبورد سنجاق و یا حتی حذف کنید. با کلیک بر روی هر کدام از سگمنت‌ها وارد صفحه جزئیات آن خواهید شد.

عکس مربوطه

ایجاد سگمنت

در این بخش می‌توانید کاربران خود را به صورت پیشرفته گروه‌بندی کنید. این کار را می‌توانید با گذاشتن فیلترهای متنوع و متعدد انجام دهید.

عکس مربوطه

فیلترهای سگمنت

  • عمومی: تگ، دسترسی نوتیفیکیشن و موقعیت مکانی

  • بازدید: اولین (نصب)، آخرین و تعداد بازدید

  • فناوری: نوع دستگاه، نسخه برنامه، نسخه سیستم عامل، نسخه و نوع مرورگر

  • کانال: نام ترکر، شبکه تبلیغاتی، نام کمپین، گروه تبلیغاتی و خلاقانه

  • اطلاعات: این اطلاعات را شما خودتان تعیین می‌کنید و سفارشی هستند (صفحه داده‌های سفارشی). مانند: نام، نام خانوادگی، سن، جنسیت، دفعات انجام رفتاری.

  • رفتار: این رفتارهای را شما خودتان تعیین می‌کنید (رصد رفتار درون‌برنامه‌ای). مانند: کامنت، خرید، سفارش، افزودن به سبد یا علاقه‌مندها و …

نکته: شما علاوه بر اینجا، می‌توانید در صفحه کمپین جدید هم سگمنت ایجاد کنید.

جزئیات سگمنت

در این صفحه شما می‌توانید آی‌دی، زمان ایجاد، نام، تعداد و نمودار روند رشد کاربران سگمنت را مشاهده کنید.

عکس مربوطه